Prodej moštů

Složení 100% jablečného moštu

Nealkoholický nápoj, ovocná šťáva. Pasterizováno. Složení: 100 % jablečná šťáva. Výrobek obsahuje pouze přírodní cukry, při výrobě nebyly použity žádné konzervanty, cukry, barviva ani aromata. Šťáva je za studena lisována z mytých jablek a následně šetrně ošetřena pasterizací. Případný sediment ovocné složky není závadný. Výrobní postup, který byl použit při výrobě a také balení výrobku umožňuje zachování smyslových znaků ovocné šťávy. Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě, chraňte výrobek před přímým slunečním svitem a mrazem. Po otevření uchovejte výrobek v chladničce a spotřebujte do 14 dnů. Minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu. Jablečný mošt vyniká svou lahodnou chutí a díky použitému balení vydrží déle čerstvý. Lahodná ovocná šťáva z jablek z vlastních sadů a od prověřených dodavatelů. Chuť a vůně ovocné šťávy se mohou lišit v závislosti na použitých odrůdách ovoce.

Výživové údaje: Energetická hodnota: 192 kJ/46 kcal. Tuky: < 0,1 g z toho nasycené
mastné kyseliny: < 0,1 g. Sacharidy: 9,8 g z toho cukry: 8,9 g. Bílkoviny: < 0,1 g. Sůl: < 0,1 g.

Výrobce: GRAIN a.s., Poustka 97, 464 01 Višňová, ČR, e-mail: info@farmagrain.cz, www.farmagrain.cz

Jablečné mošty z panenské krajiny Frýdlantského výběžku pod Jizerskými horami

Náš podnik po stabilizaci základní zemědělské výroby (chov dobytka, polní výroba), což vyžadovalo nesmírné úsilí, neboť půda nebyla z předchozí doby v dobrém stavu. Dnes je naše společnost již stabilizovaná a začali jsme tedy přemýšlet, jak se přiblížit přírodě a zároveň lidem, kteří zde žijí, dělat jim radost, aby se i další lidi mohli podílet na bohatství přírody a ochutnat dary, které nám příroda naděluje, proto jsme přistoupili k výsadbě sadů se zaměřením na konečné zpracování ovoce. Vybudovali jsme výrobní linku na zpracování ovoce, která nám umožňuje zpracovávat ovoce rovnou ze sadu a tím získávat chutné výrobky v podobě moštu, sušeného ovoce, nebo dokonce marmelády.

Ceník moštů při přímém odběru z naší farmy

100% jablečný mošt 3 l za 139 Kč
100% jablečný mošt 5 l za 199 Kč
100% jablečný mošt 10 l za 369 Kč
100% jablečný mošt 3 l Pouch-Up (vak) za 149 Kč
100% jablečný mošt 3 l krabice s uchem za 149 Kč
 
V případě zásilky není započítána cena za dopravu.
Všechny ceny jsou včetně DPH.

Jak objednat jablečný mošt?

Můžete nás přímo kontaktovat telefonicky na čísle 724 220 839 nebo mailem info@farmagrain.cz. Domluvíme se na přepravě nebo na doručení na Vámi uvedenou adresu.

Můžete využít i objednávkového formuláře níže.

Objednávkový formulář

Při odběru většího množství se s Vámi spojíme a nabídneme Vám individuální nižší cenu.

Objednávka jablečných moštů
V případě zájmu zaškrtněte políčko a vpravo uveďte množství
V případě zájmu zaškrtněte políčko a vpravo uveďte množství
V případě zájmu zaškrtněte políčko a vpravo uveďte množství
V případě zájmu zaškrtněte políčko a vpravo uveďte množství
V případě zájmu zaškrtněte políčko a vpravo uveďte množství
Vše jméno
Vaše příjmení

… a jak náš Andělský mošt vzniká

Podívejte se na fotografie z výrobní linky v našem Ovocném dvoře Andělka. Tato moderní technologie zaručuje, že Váš Andělský mošt, který je zrozen z čisté krajiny Frýdlantska na úpatí Jizerských hor, bude patři k Vašim oblíbeným nápojům i nadále. Děkujeme za Vaši přízeň, která je pro nás inspirací pro další činnost v tomto úžasném odvětví!